Ben kimim?

Ben Gökçer Bilal MUT. İstanbul’da yaşıyorum. 2001 yılında Kabataş Erkek Lisesi’ni, 2007 yılında ise Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdim. 2007 yılında katıldığım bir bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketinde müfettiş olarak 11 sene görev yaptıktan sonra 2018 yılının sonundan beri operasyonel kontrol&muhasebe ve sistem mutabakatı alanlarında yönetici olarak iş hayatımı sürdürüyorum. Öte yandan, 2012 yılında başladığım Bahçeşehir Üniversitesi MBA-Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans programını  2014 yılının Şubat ayında tamamladım. 2013 yılının Kasım ayında Certified Information Systems Auditor (CISA) oldum.

Veri analizi, sistem analizi, süreç analizi, süreç iyileştirme ve yeniden yapılandırma alanında oldukça hevesli bir kişiyim. İç kontrol ortamının iyileştirilmesi ve kontrollerin hedeflendiği gibi çalışıp çalışmadığı konularında çokça kafa yoruyorum. Bilgi sistemlerinin denetimi ve genel olarak bilgi mimarisi incelemelerini büyük bir iştahla yapıyorum. Bununla birlikte, lisansımdan gelen politika ilgimi de hiç kaybetmedim diyebilirim.

İngilizce ve Fransızca biliyorum. Genel olarak edebiyatla ve özel olarak şiirle ilgileniyorum. Bilim-kurgu ve fantastik-kurgu kitaplarına aşırı eğilimim olduğu da bir gerçek. Tabii ki sinema dünyasından da kopamıyorum. Başta Uzakdoğu Sineması olmak üzere her türlü filme ilgi beslediğimi ifade edebilirim.

Linkedin – buradan

“Ben kimim?” için 4 yorum

  1. Merhaba ben karamanoğlu mehmet bey üniversite de okuyorum hocamız bize bir ödev verdi swot analizi ile ilgili bunu uygulayan farklı ülkeler varmı örnek verebilirmisiz sizden ricam hocam saygilarimla

    1. Merhaba
      Bende Bahçeşehir üniversitesinde yüksek lisans tez aşamasındayım Endüstri 4.0 üzerine tez yazmaktayım yazınızı okudum ve çok işime yaradı teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.